Jelzés nélkül: Avantgard világ. Vegyes technika, fára kasírozott vászo... https://www.darabanth.com/de/480-Fernauktion/480.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Jelzes-nelkul-Avantgard-vilag-Vegyes-technika-fara-kasirozott-vaszon-fakeretben-40-5x18-~II2582962
2582962
11142
480
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Avantgard világ. Vegyes technika, fára kasírozott vászon, fakeretben, 40,5x18,5cm
: karap_norbert