10944.
Beendet 480. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Hargitta v. Hargittai jelzéssel: Udvar zöld lugassal. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben, 50x40,5 cm