Foto

Zahl der Lose: 575

cca 1989 előtti ,,Csempészek nyomában" című szovjet film jelenetei és szereplői, 17 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
16551.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Strelisky Lipót (1816-1905) Férfi portré kitüntetéssel (1867). Jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 20x24 cm Üveg mögött
16552.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kis doboznyi vegyes fotó, dia, fotónegatív
16553.

Rufpreis:
1 400 HUF
11

4 db részben jelzett vintage fotóművészeti alkotás az 1920-as évekből, kiállatásra előkészített, vagy kiállítási anyag. Kb 12x10 cm Paszpartukban
16554.

Rufpreis:
3 000 HUF

1904 Ráckanizsa (Rackrizje, Slo) tanítók csoportképe , hátoldalon nevekkel, sérült kartonon. 37x30 cm
16555.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1870-1890 Házassági fotó album 58 db fotóval Rottmünd Antal pozsonyi könyvkötő által készített dekoratív bársony borítású albumban, menyének BOros Rudolffné Müller Auguszta számára, aranyozott lapszélekkel. Réz csattal. Összesen 58 db fotóval szép állapotban. Nagyrészt szépen öltözött hölgyek, Nagyon szép állapotú fotó és album.
16556.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

cca 1930-1960 Repülőmodellezés (modellrepülő) témájú fotógyűjtemény, összesen kb. 100 db kisebb (kb. 5x4 cm és 10x7 cm közötti) méretű fotó, modern albumban
16557.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1980-1990 Koós Gyula (1923-2005) fényképészmester, fotóművész, egyházi fotós, fotóriporter anyaga: főként vallási témájú, egyházi szertartásokról készült felvételei, összesen kb. 100-120 db fotó, többségében jelzettek + 1988-as vietnami útjáról írt beszámoló, néhány mellékelt dokumentummal
16558.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vegyes fotótörténeti tétel 11 db városképes (Tersatto, Velence, stb) és néhány művészi fotó, + néhány fotós zacskó
16559.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1890 Azonosítatlan magyar épület, kartonon 43x32 cm
16560.

Rufpreis:
3 000 HUF

1940-1948 Nagytétény, 3 db iskolai csoportkép és tablófotó, változó állapotban, 16x11 cm körül
16561.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1930-1940 Kislány népviseletben, nagyméretű műtermi fotó, jelzés nélkül, hátoldalán ragasztás nyomaival, 23x16,5 cm
16562.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF