Foto Zahl der Lose: 575
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2930802
16025
480
Photo
1975 Korniss Péter (1937- ): A 25. Színház előadásán (bemutatva a Magyarország ma c. fotókiállításon a Magyar Munkásmozgalmi Múzeumban, 1975-ben). Fotó, a hátoldalon feliratozva, 23x17 cm
2930794
16026
480
Photo
Korniss Péter (1937- ): Modern balett - "Pókháló", fotó, a hátoldalon feliratozva, 23x17 cm
3281565
16027
480
Photo
Révész-Bíró Imre/Emery Reves-Biro (1895-1975): Virágok, fotó, jelzett a fotón, a hátoldal feliratozva, 33x26 cm 3281655
16028
480
Photo
Stolz Róbert: Havas táj. 1920. október 30. és november 15. között az Iparművészeti Múzeumban rendezett III. művészi fényképkiállítás résztvevője. Vintage fotó, zselatinos ezüst nagyítás, jelzett 17x12 cm, kartonon 3281657
16029
480
Photo
Schermann József az 1920. október 30. és november 15. között az Iparművészeti Múzeumban rendezett III. művészi fényképkiállítás résztvevője: Ligeti szőlő. Jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, kiállítási számmal. Br. olajnyomás. Kartonon. Hátodalán autográf felirattal Teljes méret 25x31 cm 3281895
16030
480
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Férfi arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kopással, 38x19 cm
3281896
16031
480
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Szentendre. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 21x39 cm
3281897
16032
480
2200
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Virágok. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 19x39 cm, kopással. 3281898
16033
480
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Virág. Fotó, papír, kartonon, 39x15 cm
3281899
16034
480
3400
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Tekintet. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x28 cm
3262509
16035
480
Photo
3262503
16036
480
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 29,5x28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF