Foto

Zahl der Lose: 575

1975 Korniss Péter (1937- ): A 25. Színház előadásán (bemutatva a Magyarország ma c. fotókiállításon a Magyar Munkásmozgalmi Múzeumban, 1975-ben). Fotó, a hátoldalon feliratozva, 23x17 cm
16025.

Rufpreis:
12 000 HUF

Korniss Péter (1937- ): Modern balett - "Pókháló", fotó, a hátoldalon feliratozva, 23x17 cm
16026.

Rufpreis:
12 000 HUF

Révész-Bíró Imre/Emery Reves-Biro (1895-1975): Virágok, fotó, jelzett a fotón, a hátoldal feliratozva, 33x26 cm
16027.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Stolz Róbert: Havas táj. 1920. október 30. és november 15. között az Iparművészeti Múzeumban rendezett III. művészi fényképkiállítás résztvevője. Vintage fotó, zselatinos ezüst nagyítás, jelzett 17x12 cm, kartonon
16028.

Rufpreis:
4 000 HUF

Schermann József az 1920. október 30. és november 15. között az Iparművészeti Múzeumban rendezett III. művészi fényképkiállítás résztvevője: Ligeti szőlő. Jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, kiállítási számmal. Br. olajnyomás. Kartonon. Hátodalán autográf felirattal Teljes méret 25x31 cm
16029.

Rufpreis:
5 000 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Férfi arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kopással, 38x19 cm
16030.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

G. Szántó András (1937-2002): Szentendre. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 21x39 cm
16031.

Rufpreis:
2 400 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Virágok. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 19x39 cm, kopással.
16032.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

G. Szántó András (1937-2002): Virág. Fotó, papír, kartonon, 39x15 cm
16033.

Rufpreis:
2 000 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Tekintet. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x28 cm
16034.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

16035.

Rufpreis:
2 400 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 29,5x28 cm
16036.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF