Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Jalsoviczky Géza: A tűzgépek szerkezete és kezelése. (Gáz, benzin s más hasonló melegfejtő anyaggal dolgozó mótorok.) Felsőipariskolai tanulók, tanfolyam-hallgatók, mótortulajdonosok és kezelők számára. Bp.,1905, "Pátria", VII+351+2 p. +I-III,V-XV t. Első kiadás. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy lap szélén kis szakadással, egy melléklet hiányzik.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg