Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Heksch, Alexander F. : Eine Schilderung von Land und Leuten des Donaugebietes. Die Donau von ihrem Ursprung bis an die Mündung. Mit 200 Illustrationen und einer Stromkarte. Wien [Bécs], 1881., Hartleben, 1 (díszcímlap) t. + VI + [2] + 791 p. + 25 t. és 9 (kihajtható, határszínezett térkép) t. Számos szövegközti illusztrációval. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras