19016.
Beendet 480. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
13
Gáspár Ferenc: Negyvenezer mértföld vitorlával és gőzzel. 119 eredeti képpel. Bp., [1892], Singer és Wolfner, 2 szt. lev.+ 603+(5) p. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kissé kopott borítóval, a 113-160. oldalak kijárnak.