Tétel

Rufpreis:

3 600 HUF

Beschreibung:

Budapest 21 térkép. Utcanévjegyzék és idegenvezető címtár. A kerületi térképeket rajzolta és az utcanévjegyzéket összeáll.: Gáll Pongrácz. Bp., (1942), Hellas-ny.,200 p.+20 t. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, hiányzó térkép-melléklettel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk