Budapest 21 térkép. Utcanévjegyzék és idegenvezető címtár. A kerületi ... https://www.darabanth.com/de/480-Fernauktion/480.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500002/Budapest-21-terkep-Utcanevjegyzek-es-idegenvezeto-cimtar-A-keruleti-terkepeket-rajzolta-es-az~II3280823
3280823
19097
480
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Budapest 21 térkép. Utcanévjegyzék és idegenvezető címtár. A kerületi térképeket rajzolta és az utcanévjegyzéket összeáll.: Gáll Pongrácz. Bp., (1942), Hellas-ny.,200 p.+20 t. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, hiányzó térkép-melléklettel.
: nk