Baedeker, Karl: Riviera. Südöstliches Frankreich. Korsika. [...] Handbuch für Reisende von - - . Leipzig, 1930, Karl Baedeker. Számos térképpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, nagyrészt jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban. (A védőborító általában hiányzik!)