Tétel

Katalognummer:

19262.
Beendet 480. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Récsi Emil: Magyarország közjoga. Bővítve és rendezve Dr. Lőw Tóbiás által. Bp., 1869, Pfeifer Ferdinánd, XV+(1)+545+(1) p. Második kiadás. Átkötött, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, viseltes, kopott borítóval, ázásnyomokkal, helyenként ceruzás aláhúzásokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk