Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Malonyay Dezső: A fiatalok. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Katona Nándor, Magyar-Mannheimer Gusztáv, Rippl-Rónai József. Művészeti Könyvtár. Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Gazdag szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, a gerincen kisebb elszíneződéssel és apró kopásnyomokkal, két lapon magánkönyvtári bélyegzéssel, néhány kevés lap szélén ázásnyommal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras