Tétel

Rufpreis:

4 800 HUF

Beschreibung:

Lázár Béla: Fadrusz János élete és művészete. Budapest, (1923). Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. 1 t. (címkép) + 207 + [1] p. + 1 t. (kihajtható) + 1 hasonmás (kétleveles) + 43 t. (42 kétoldalas). Egyetlen kiadás. Fadrusz János (1858-1903) szobrászművész, a 19. századi magyar historizáló szobrászművészet egyik legnagyobbja. Az öntörvényű, konfliktusokat is vállaló művész életrajza egyúttal bepillantást nyújt a századvég művészeti világának vitákkal övezett világába. Oldalszámozáson belül gazdag szöveg közti illusztrációs anyaggal. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben. Szép példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk