Kazanlár Ámin Emil: Tarot - Nagy Árkánumok a szerző festményeivel. Bp.... https://www.darabanth.com/de/480-Fernauktion/480.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000029/Kazanlar-Amin-Emil-Tarot-Nagy-Arkanumok-a-szerzo-festmenyeivel-Bp-Kassak-Kiado-Kiadoi~II3278098
3278098
19606
480
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Kazanlár Ámin Emil: Tarot - Nagy Árkánumok a szerző festményeivel. Bp., Kassák Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, foltos lapok, kissé kopottas állapotban.
: nk