Kőfalvi Gyula (1920-1986): Lánypár gyertyatartó. Jelzett, kopással, m:... https://www.darabanth.com/de/479-Fernauktion/479.0/Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500004/Kofalvi-Gyula-1920-1986-Lanypar-gyertyatarto-Jelzett-kopassal-m-23-cm~II3268145
3268145
11418
479
Art-ceramics
Beschreibung: Kőfalvi Gyula (1920-1986): Lánypár gyertyatartó. Jelzett, kopással, m: 23 cm
: nagy_andras