Gläser

Zahl der Lose: 454

Murano ovális asztaldísz. Anyagában színezett, jelzés nélkül, 15x10 cm
12315.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Tulipán formájú fémlüszteres asztaldísz, jelzés nélkül, m: 13 cm
12316.

Rufpreis:
4 000 HUF

Murano mid-century csavart színezésű váza. Jelzés nélkül, m: 22,5 cm
12317.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Frantisek Zemek cseh üveg kosár. Formába öntött, hibátlan, m: 18 cm
12318.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Chrisbska cseh váza, pereménél kék színezéssel, m: 18 cm
12319.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Mstisov cseh többszínű asztaldísz, 23x16 cm
12320.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott színes virágcsokor felépítménnyel, gömbalakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, hibátlan, m: 7 cm
12321.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott színes virágcsokor felépítménnyel, ékkőszerűen lapokra fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis pattogzással, m: 8,5 cm
12322.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, ékkőszerűen lapokra fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, minimális kopással, m: 8,5 cm
12323.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ólomkristály váza, Osztrák Labdarúgó Szövetség emblémával. Hibátlan 22,5 cm
12324.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hialit üvegváza, kis kopással, m: 14,5 cm
12325.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Nagy kék gyümölcsös tál. Anyagában színezett, hibátlan 38 cm
12326.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF