Gläser

Zahl der Lose: 454

Márványos üveg váza. Formába fújt , anyagában színezett, hibátlan 33 cm
12215.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gyarmati Viktor szikvízüzeme Miskolc feliratos szódás, szikvizes palack fej nélkül 21 cm
12217.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Roth Béni Szikvízgyára Miskolcz szódásüveg. Pattogzással, fej nélkül, m: 20 cm
12218.

Rufpreis:
2 800 HUF

Murano art glass levélnehezék. cca 1950, belső sárga krakléréteggel színezett tojás alakú öntött üveg. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 9 cm
12219.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Art deco cseh malachitüveg doboz, jelzés nélkül, kis kopással, 12x9,5 cm
12220.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1915, Fodormentha-Lysoform toroköblítő szesz préselt kalcedonüveg tégely, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
12221.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Üvegballon. cca 19. sz. második fele Parád, fújt hutaüveg, m: 38 cm
12222.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1890-1920, Zwack J és Tsai Budapest likőrös üveg, címerábrázolással, hibátlan, m: 28,5 cm
12224.

Rufpreis:
6 000 HUF

Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, csepp alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis kopással, m: 6,5 cm
12225.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, ékkőszerűen fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis pattogzással, m: 8,5 cm
12226.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Skandináv hengerváza, hibátlan, d: 10 cm, m: 30 cm
12227.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Murano 6 darabos pilleüveg késtartó szett, h: 8,5 cm
12228.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF