Gläser Zahl der Lose: 454
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3272547
12215
479
Glass-objects
Márványos üveg váza. Formába fújt , anyagában színezett, hibátlan 33 cm
3162640
12217
479
4200
Glass-objects
Gyarmati Viktor szikvízüzeme Miskolc feliratos szódás, szikvizes palack fej nélkül 21 cm
3163316
12218
479
Glass-objects
Roth Béni Szikvízgyára Miskolcz szódásüveg. Pattogzással, fej nélkül, m: 20 cm
3163104
12219
479
4200
Glass-objects
Murano art glass levélnehezék. cca 1950, belső sárga krakléréteggel színezett tojás alakú öntött üveg. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 9 cm
3159384
12220
479
Glass-objects
Art deco cseh malachitüveg doboz, jelzés nélkül, kis kopással, 12x9,5 cm
3159422
12221
479
Glass-objects
cca 1915, Fodormentha-Lysoform toroköblítő szesz préselt kalcedonüveg tégely, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
3225242
12222
479
Glass-objects
Üvegballon. cca 19. sz. második fele Parád, fújt hutaüveg, m: 38 cm
3223240
12224
479
Glass-objects
cca 1890-1920, Zwack J és Tsai Budapest likőrös üveg, címerábrázolással, hibátlan, m: 28,5 cm 3164340
12225
479
Glass-objects
Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, csepp alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis kopással, m: 6,5 cm
3164329
12226
479
4400
Glass-objects
Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, ékkőszerűen fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis pattogzással, m: 8,5 cm
3224729
12227
479
3200
Glass-objects
Skandináv hengerváza, hibátlan, d: 10 cm, m: 30 cm
3224690
12228
479
3200
Glass-objects
Murano 6 darabos pilleüveg késtartó szett, h: 8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF