https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 404
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3152052
31531
479
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csucs Viktória (1934-1993) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen" kétoldalas Ag emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo DE1
Das Lot is nicht erreichbar
3186344
31532
479
0
10000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csucs Viktória (1934-1993) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen " kétoldalas Ag emlékérem (22,67g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo DE1
Das Lot is nicht erreichbar
3134644
31533
479
0
7000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csucs Viktória (1934-) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen " peremén jelzett Ag emlékérem (25,51g/0.800/42,5mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3164780
31534
479
0
7000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag és bronz emlékérem pár (34,81g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU 3186672
31535
479
0
10000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csúcs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag és bronz emlékérem pár, mindkettő plombált műanyag tokban, az ezüst lezárt, sérülésmentes, a bronz több helyet törött darabban (~34g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU
Das Lot is nicht erreichbar
3191270
31536
479
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3251430
31537
479
0
16000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1935. "Kémeri Mikó család" bronz emlékérem peremen "LUDVIG" gyártói jelzéssel. "KÉMERI MIKÓ CSALÁD NEMESITÉSÉNEK 250 ÉVFORDULÓJÁRA 1685 - NOV 18 - 1935 / GYULA ÉS NEJE HADHÁZY ILONA HÁZASSÁGUK 25 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA 1911 - FEBR 11 - 1936". Csak 25db készült! (59mm) T:AU / Hungary 1935. "Kémeri Mikó Family" Br commemorative medallion with "LUDVIG" makers mark on the edge. Only 25pcs! Sign.: Tibor Debreczeny (59mm) C:AU TP 664.
Das Lot is nicht erreichbar
3189054
31538
479
0
8000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Dévényi János (1934- ) 1974. Egyoldalas bronz figurális ábrázolás, "KAZINCBARCIKA VÁROS 20 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA" feliratú dísztokban (90mm) T:UNC,AU
Das Lot is nicht erreichbar
3244491
31539
479
0
7000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Duray Tibor (1912-1988) 1964. "I. Magyar Rövidfilm és Televíziós Rövidfilm Fesztivál Miskolc 1964" bronz emlékérem (50mm) T:XF 3222545
31540
479
0
2800
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Edvi Illés György (1911-) 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" egyoldalas bronz emlékérem (68mm) T:XF Hungary 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (68mm) C:XF HPII 714.
Das Lot is nicht erreichbar
3244683
31541
479
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Farkas Pál (1947-) 2002. "20 éves az 1. blokk" bronz emlékérem (94mm) fa posztamensen (118x120x15mm) T:XF 3191306
31542
479
0
1800
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Fritz Mihály (1947-) 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse