Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 404

31651.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

31652.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nagy József 1975. "Nagyerdői Református Templom Debrecen 1975 / In Memoriam Martin Luther King 1929-1968" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (~74mm) T:AU,XF
31653.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd" Ag és bronz emlékérem pár (36,21g/0825/42,5mm) T:UNC,AU Adamo NH9
31654.

Rufpreis:
10 000 HUF

31655.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. "Mathias Rex Hungariae (Hunyadi Mátyás király)" bronz emlékplakett (61x78mm) márványtalapzathoz erősítve (122x92mm) T:AU patina
31656.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pátzay Pál (1896-1979) DN "Ady" kétoldalas, öntött bronz plakett (~83-84mm) T:XF / Hungary ND "Endre Ady" two-sided cast bronze plaque. Sign.: Pál Pátzay (~83-84mm) C:XF
31657.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (25,21g/0.800/42,5mm) T:BU,UNC
31658.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

31659.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rácz Edit (1936-) ~1970-1980. "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom" bronz emlékérem (94mm) T:XF
31660.

Rufpreis:
2 000 HUF

31661.

Rufpreis:
12 000 HUF

Reményi József (1887-1977) 1961. "Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály" bronz emlékérem (60mm) T:AU
31662.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF