1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére 896-1996 / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" kétoldalas Ag emlékérem díszlapon (5,37g/0.835/27mm) T:PP, a karton picit sérült
1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf) díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal (221). Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye szerepel. T:AU (eredetileg PP) Hungary 1996. "In Memory of the Ancestral History and the Conquest of Hungary" gold-plated tombac commemorative medals (8xdiff) in a decorative case, with numbered certificate (221). Some of the medals marked by Ferenc Lebó (1960-). C:AU (originally PP)
1997. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / XI. Temafila Kecskemét" (2x) aranyozott bronz emlékérem kapszulában, műanyag dísztokban (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) az egyik kapszula sérült
2003. "Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság Alapítója - Deák Ferenc / Allianz Hungária Biztosító Rt." jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,34g/0.925/42mm) T:PP