31823.
Beendet 479. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
1997. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / XI. Temafila Kecskemét" (2x) aranyozott bronz emlékérem kapszulában, műanyag dísztokban (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) az egyik kapszula sérült