Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 100

1985. "II. Nemzetközi Sportbélyeg Kiállítás - Budapest" egyoldalas kerámia plakett (81x125mm) T:AU
31937.

Rufpreis:
1 000 HUF

1987. "Budapest Bajnokság 1986-87" kétoldalas, ezüstözött nyolcszögletű fém díjérem dísztokban. 1987-ben a Budapest Bajnokságban a Ganz Danubius csapata végzett a 2. helyen (59x59mm) T:AU
31938.

Rufpreis:
2 000 HUF

1988. "Főtaxi Autósport" bronz emlékérem (50mm) krómozott plaketten rögzítve, eredeti tokban, "4. Magyar Versenyautó Kiállítás - Budapest Sportcsarnok 1988" gravírozással (83x118mm) T:AU
31939.

Rufpreis:
3 000 HUF

1989. "Magyar Népköztársaság Bajnoka" kétoldalas, aranyozott bronz díjérem eredeti tokban, "Műugrás" gravírozással. T:XF kopott aranyozás
31940.

Rufpreis:
2 000 HUF

1990. "Magyar Köztársaság Bajnokságai" kétoldalas, bronz díjérem eredeti tokban, gravírozás nélkül, Népköztársaság címerrel. T:AU
31941.

Rufpreis:
1 200 HUF

1991. "Diákolimpia Döntő - Atlétika 1991/92 / Diákolimpia" ezüstözött kétoldalas fém díjérem nemzeti színű szalagon (~78x65mm) T:AU
31942.

Rufpreis:
1 800 HUF

1996. "Magyarország - Brazília 3:1 Labdarúgó Világbajnokság 30 éves évfordulója / Mészöly Kálmán aláírás" ezüstözött fém emlékérem, kapszulában (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31943.

Rufpreis:
5 000 HUF

2000. "Eger testneveléséért" egyoldalas, öntött érdemérem gravírozva, eredeti dísztokban (110mm) T:AU
31944.

Rufpreis:
2 000 HUF

2001. "Junior Női Világbajnokság 2001.júl.29. - aug.11. Győr - Pápa" egyoldalas öntött bronz emlékplakett díszdobozban (52x85mm) T:UNC, patina Hungary 2001. "Women's Junior World Championship 2001.jul.29. - aug.11. Győr - Pápa, Hungary" one-sided bronze commemorative plaquette in case (52x85mm) C:UNC, patina
31945.

2001. "Junior Női Világbajnokság 2001.júl.29. - aug.11. Győr - Pápa" egyoldalas öntött bronz emlékplakett díszdobozban (52x85mm) T:UNC, patina
Hungary 2001. "Women's Junior World Championship 2001.jul.29. - aug.11. Győr - Pápa, Hungary" one-sided bronze commemorative plaquette in case (52x85mm) C:UNC, patina

Rufpreis:
2 400 HUF

2004. "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem eredeti velúr tarisznyában (60mm) T:AU
31946.

Rufpreis:
1 800 HUF

2004. "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság - Magyarország 2004 / Magyarország EHF" kétoldalas ezüstpatinázott bronz díjérem nemzeti színű szalagon (60mm) T:AU patina
31947.

Rufpreis:
1 800 HUF

31948.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF