Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 150

34042.

Rufpreis:
3 000 HUF

34043.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

1991. "Magyar Köztársasági Ezüst Érdemkereszt, polgári tagozat" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, szalagsávval, adományozói okirattal Petőcz Lajos (1919-2009) festőművész, képzőművész részére T:UNC Hungary 1991. "Silver Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade" silver plated bronze decoration with ribbon, in slightly damaged original case with miniature ribbon, and with donation document for Lajos Petőcz (1919-2009) painter, visual artist C:UNC NMK 745.
34044.

Rufpreis:
12 000 HUF

1992. "Szent György Érdemjel" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűr szalagsávval T:UNC,AU Hungary 2001. "St. George Badge of Honour" gilt, enamelled bronze decoration with ribbon, with miniature badge  NMK 778.
34045.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

34046.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

2001. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel arany fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:UNC,AU Hungary 2001. "Medal for Public Service, Golden Grade" gilt, enamelled bronze decoration with ribbon, with miniature badge C:UNC,AU NMK.: 774.
34047.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

2001. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC,AU Hungary 2001. "Medal for Public Service, Bronze Grade" enamelled bronze decoration with ribbon C:UNC,AU NMK.: 776.
34048.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

2001. "Szemere Bertalan Érdemjel" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC,AU Hungary 2001. "Bertalan Szemere Badge of Honour" gilt, enamelled bronze decoration with ribbon C:UNC,AU
34049.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

2006. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége - 1956-2006" aranyozott, műgyantás rátétes kitüntetés mellszalagon T:AU Márton 38/1
34050.

2006. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége - 1956-2006" aranyozott, műgyantás rátétes kitüntetés mellszalagon T:AU
Márton 38/1

Rufpreis:
3 000 HUF

2006. "Újpestért Díj" kétoldalas bronz emlékplakett, névre szóló gravírozással (97mm) díszdobozban, adományozói okirattal Petőcz Lajos (1919-2009) képzőművész részére, illetve jelzett Au emlékgyűrű "Újpestért-díj - 2006. 09. 02." gravírozással (5,14g/0.585/63-as méret) dísztokban T:AU Hungary 2006. "For Újpest Award" bronze medallion in original case, with donation document for Lajos Petőcz (1919-2009) painter, visual artist, and Au commemorative ring marked with "For Újpest Award - 2006. 09. 02." engraving (5,14g/0.585/size 63) in decorative case C:UNC
34051.

2006. "Újpestért Díj" kétoldalas bronz emlékplakett, névre szóló gravírozással (97mm) díszdobozban, adományozói okirattal Petőcz Lajos (1919-2009) képzőművész részére, illetve jelzett Au emlékgyűrű "Újpestért-díj - 2006. 09. 02." gravírozással (5,14g/0.585/63-as méret) dísztokban T:AU
Hungary 2006. "For Újpest Award" bronze medallion in original case, with donation document for Lajos Petőcz (1919-2009) painter, visual artist, and Au commemorative ring marked with "For Újpest Award - 2006. 09. 02." engraving (5,14g/0.585/size 63) in decorative case C:UNC

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

2009. "1969-2009 MÉE" ezüstözött kitűző (20mm) T:AU
34052.

Rufpreis:
3 000 HUF

34053.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF