Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 150
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3246203
34018
479
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1960-1970. "József Attila Olvasómozgalom - KISZ" aranyozott, zománcozott bronz jelvény (10db) T:AU,XF
3246180
34019
479
Numismatik
~1960-1970. "József Attila Olvasómozgalom - KISZ" zománcozott bronz jelvény (4xklf, benne aranyozott, ezüstözött és bronz) + 1960-1970. "József Attila Olvasó Mozgalom" bronz jelvény (3xklf, benne aranyozott, ezüstözött és bronz) T:AU,XF 3224327
34020
479
Numismatik
1964. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, eredeti tokban T:AU Hungary 1964. "Hungarian Order of Labour - Bronze Grade" enamelled bronze decoration on ribbon, with miniature on thin ribbon, in original case C:AU NMK 601
3171504
34021
479
Numismatik
1965-1968. "Vöröskő" 2xklf fém jelvény (egyik zománcozott, másik festett) T:AU
3171281
34022
479
Numismatik
1965-1971. "Táncverseny" zománcozott és műgyantás fém jelvények (5xklf év) T:AU,XF
3203941
34023
479
Numismatik
1966. "Kiváló Újító" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés miniatűrrel, igazolvánnyal, sérült tokban + ~1970. "Kiváló Feltaláló Arany fokozata" aranyozott, zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:XF 3246228
34024
479
Numismatik
~1970. "KISZ - Ifjúság a szocializmusért" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény ötödik fokozata (2db) T:UNC,AU 3263462
34025
479
Numismatik
~1970-1980. "Szocialista Brigád" műgyantás fém kitüntetés tokban, kitölteten oklevelekkel (2xklf) T:AU,XF
3053896
34026
479
Numismatik
~1970. "Önkéntes rendőri szolgálatért" műgyantás fém kitüntető jelvény (4db, 3xklf: 5 éves, 10 éves és 15 éves szolgálatért) T:UNC,AU
3115503
34027
479
Numismatik
~1970. "A Közlekedés Kiváló Dolgozója" aranyozott kitüntető jelvény, tokban T:XF 3174809
34028
479
Numismatik
~1970. "Vám- és Pénzügyőrségi Szolgálati Érem bronz fokozat" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon T:XF 3245601
34029
479
Numismatik
~1970. "Asztronauta" műanyag jelvény (39x18mm) T:F
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF