34075.
Beendet 479. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Lengyelország 1974. "Lengyel Népköztársaság Érdemrendje, negyedik fokozat" aranyozott és ezüstözött műgyantás kitüntetés eredeti szalaggal és eredeti dobozában, szalagminiatűrrel T:AU kopott ezüstözés Poland 1974. "Order of Merit of the People's Republic of Poland, 4th Grade" gilt, synthetic resined decoration, in original case, with miniature ribbon C:AU worn silvering