Werbungen

Zahl der Lose: 261

6 db MALÉV fedélzeti üveg pohár. 5 cm
16799.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kb 80 db italcímke, nagyrészt sörcímke, külföldiek, albumban
16800.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1910 "Adria merített" borítékok eredeti litho grafikás csomagolásban
16801.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1900-1940 Nagy reklám tétel, főleg fejléces számlák, reklám nyomtatványok, kb 70 db
16802.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
11

cca 1980 ORWO film reklámos mechanikus fali naptár, magyar nyelvű, forgatható feliratokkal. Műanyag, szép állapotban 32x40 cm
16803.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mini szappan gyűjtemény
16804.

Mini szappan gyűjtemény

Rufpreis:
3 000 HUF

Duralex ezüstözött francia vajszervírozó, üvegbetéttel, "Hotel de Paris Monte Carlo" felirattal, kopással, m: 11,5 cm
16805.

Rufpreis:
2 800 HUF

Cca 1930-1940. "Autocar-kirándulások a Grossglockner magasalpesi műúton át Zell am See-be. Színes leporelló reklámnyomtatvány, teljes mérete: 235x430 mm. A kihajtott nyomtatvány egyik oldalán a hegyvonulat és autóút színes madártávlati képe; alatta a képen látható számokhoz tartozó szöveges magyarázat. A hátoldalon a 6 napos társasutazás részletes úti programja és feltételei.
16806.

Rufpreis:
1 800 HUF

Cca 1980. "Kár lenne nélkülünk, biztonságosabb velünk". Az Állami Biztosító fényképes retro reklámnyomtatványa, kihajtva Magyarország térképével, hátoldalán fényképekkel. Teljes mérete: 480x660 mm.
16807.

Rufpreis:
3 000 HUF

Érd, 1934. Gróf Károlyi Imre: Érd-parkváros parcellázásának ismertetése. Fényképekkel és térképvázlattal illusztrált leporelló, parcellázási reklámnyomtatvány. Az 1920-as évek második felét követően a Károlyi család (gróf Károlyi Imre és fia, Gyula) fokozatosan felparcellázták több mint 3 ezer holdnyi itteni - jórészt erdőből és gyümölcsösből álló - birtokrészüket. A viszonylagos olcsó telekárak és a közeli munkahelyekre való bejárás lehetősége miatt később az ország minden részéből érkeztek betelepülők. A kezdeti üdülőtelepből hamarosan a főváros környéki agglomeráció legnagyobb települése, "Közép-Európa legnagyobb falva" jött létre. Az első levél tetején apró sérülés, de összességében jó állapotú nyomtatvány, teljes mérete: 220x480 mm.
16808.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1960/70 sokdarabos borotvapenge tétel.
16809.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1900-1940 Kb 100 db céges fejléces számla, levélpapír, benne néhány meghívó és egyéb nyomtatvány is.
16810.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF