Werbungen

Zahl der Lose: 261

Stühmer bonbon, régi Mikulásos csokipapír, kissé viseltes, sérült, két darabban, 28x18,5 cm és 7,5x21 cm
16727.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

cca 1900 Oszt. Magyar Fairbanks társaság Mérleg és gépgyár képes mérleg katalógusa litho címlappal. Hajtva 80 p.
16728.

Rufpreis:
10 000 HUF

1885 Walser Ferenc Budapest vízművi osztály. Képes termék katalógus 72p.
16729.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1890 Képes toronyóra katalógus. Joh. Mannhardt. 44p. Egészoldalas és kihajtható illusztrációkkal 44 p.
16730.

Rufpreis:
4 000 HUF

Angol cigaretta-gyűjtőképek, 48 db-os komplett sorozat (kutyák), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 48 (Dogs), in album sheets
16731.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Wills's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 50 db-os komplett sorozat (hajójelvények), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 50 (Ships' Badges), in album sheets
16732.

Rufpreis:
5 000 HUF

16733.

Rufpreis:
5 000 HUF

1950 Nagy Pál ("Davaj") Áruszállító, Küldönc- és boyvállalat reklámlapja
16734.

Rufpreis:
1 000 HUF

Walla József Cementárugyár Részvénytársaság Budapest termékkatalógusa
16735.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1929 Eternola beszélőgépek árjegyzéke, Eternola Mechanikai Részvénytársaság, Beszélőgépek és Hanglemezek Gyára, illusztrált termékkatalógus
16736.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zwack J. és Társai Likőrgyár Budapest fejléces borítékja
16737.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

El Producto 5 Atlas, régi szívaros doboz, 3 db szivarral.
16738.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF