Werbungen Zahl der Lose: 261
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3270634
16727
479
Advertisement
Stühmer bonbon, régi Mikulásos csokipapír, kissé viseltes, sérült, két darabban, 28x18,5 cm és 7,5x21 cm 3271791
16728
479
Advertisement
cca 1900 Oszt. Magyar Fairbanks társaság Mérleg és gépgyár képes mérleg katalógusa litho címlappal. Hajtva 80 p. 3271796
16729
479
Advertisement
1885 Walser Ferenc Budapest vízművi osztály. Képes termék katalógus 72p. 3271798
16730
479
Advertisement
cca 1890 Képes toronyóra katalógus. Joh. Mannhardt. 44p. Egészoldalas és kihajtható illusztrációkkal 44 p. 3246876
16731
479
4800
Advertisement
Angol cigaretta-gyűjtőképek, 48 db-os komplett sorozat (kutyák), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 48 (Dogs), in album sheets 3246869
16732
479
Advertisement
Wills's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 50 db-os komplett sorozat (hajójelvények), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 50 (Ships' Badges), in album sheets
3246861
16733
479
Advertisement
3269731
16734
479
Advertisement
1950 Nagy Pál ("Davaj") Áruszállító, Küldönc- és boyvállalat reklámlapja 3268465
16735
479
Advertisement
Walla József Cementárugyár Részvénytársaság Budapest termékkatalógusa 3268521
16736
479
24000
Advertisement
1929 Eternola beszélőgépek árjegyzéke, Eternola Mechanikai Részvénytársaság, Beszélőgépek és Hanglemezek Gyára, illusztrált termékkatalógus
3268650
16737
479
Advertisement
Zwack J. és Társai Likőrgyár Budapest fejléces borítékja 3272405
16738
479
Advertisement
El Producto 5 Atlas, régi szívaros doboz, 3 db szivarral.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF