Uhren Zahl der Lose: 97
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3272012
12979
479
14000
Watches
Ezüst (Ag) tokos női óra, jelzett, markazit kövekkel, bruttó 23g
3212575
12980
479
6500
Watches
Fortuna mechanikus karóra, 15 köves, szíj nélkül, működik, karcokkal, számlap d: 32 mm
3115573
12981
479
Watches
Intact ezüst (Ag) zsebóra. Kézi felhúzós, jelzett tok, jelzett szerkezet, üveg nélkül, számlap sérült, működőképes d. 50 mm
3057692
12983
479
19000
Watches
Anker automata karóra. új bőr szíjjal, működő, jó állapotban, hibátlan számlappal 34 mm
3057632
12984
479
4200
Watches
Morgan kvarc női karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 20x35 mm fém szíjjal
3057651
12985
479
Watches
PIerre Cardin Chromacron unisex karóra, kvarc szerkezettel, kevés karccal 31 mm bőr szíjjal működő jó állapotban
3208041
12986
479
Watches
Doxa zsebóra, jelzett fém tok, jelzett, szerkezettel, nem működik, sérült számlappal, mutatóhiánnyal.
2883304
12987
479
Watches
3228949
12988
479
Watches
Pierre Cardin női karóra, kvarc, fém szíjjal. 3112671
12989
479
Watches
Pierre Cardin karóra, kvarc, kopott bőr szíjjal, számlap d: 28 mm
3174790
12990
479
Watches
Doxa by Synchron mechanikus karóra. Fém szíjjal, szervizelendő, kopott, számlap d: 30 mm
3229761
12991
479
Watches
Ardan 15 köves karóra, nem működik, szíj nélkül, számlap d: 27 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF