Musik, Noten, Instrumenten

Zahl der Lose: 47

17494.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1925-1957 Vegyes kotta tétel, 13 db
17495.

Rufpreis:
1 800 HUF

Darbuka dob. Kerámia, kopással, m: 41 cm
17496.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1900-1950 Vegyes kotta tétel, 6 db: G. Puccini: Boheme, Ravel: Deux melodies Hébraiques, Johann Strauss: The blue Danube, Arnold Schönberg: Vier Lieder stb. Részben sérült és foltos
17497.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Sas Náci nótáskönyve. Blaha Lujza előszavával. Bp., 1914, Nádor Kálmán. Kiadói haránt-alakú illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
17498.

Rufpreis:
1 200 HUF

27 db vegyes kotta, közte sok XX. század eleji, illusztrált címlapos, vegyes állapotban
17499.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szabolcsi Bence: A melódia története. Vázlatok a zenei stilus multjából. Bp., 1950, Cserépfalvi, 157+(3) p. + 14 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17500.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dohnányi Ernő, Goth Ernő: A tenor. Vígopera 3 felvonásban. Szövegkönyv. Debrecen-Bp., é.n., Csáthy Ferenc. 64 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos és kissé sérült borítón címke maradvánnyal, egy lapon tollas jelölésekkel.
17502.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
14

Djembe dob, m: 20,5 cm
17503.

Djembe dob, m: 20,5 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Reményi Mihály (1867-1939) budapesti hangszerkészítő mester által készített hegedű, cca. 1900. Vonóval, kissé megviselt állapotban, de a teste ép. Belül címkével jelzett, kopott tokkal. 60 cm
17504.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Révész P. Anna: LGT-Nagy képes kottás emlékkönyv Bp., 1993. LocoMusic Zeneműkiadó, 241 p. Kiadói kartonált keménykötésben
17505.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF