12528.
Beendet 479. Fernauktion
Antik
30 000 HUF
50
Ikon - Pantokrátor Krisztus. Tojástempera, fa, ezüst (Ag) okláddal. 1898-1914, Moszkva, AC mesterjegy, Ivan Sergeyevich Lebedkin felülvizsgálati jegy, jelzett az okládon, jelzett a glórián, 18x14,5 cm