cca 1900 Egzotikus állatok, 2 db litográfia: 'Elefánt', és 'Gorilla', Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny.,a széleken a képet nem érintő sérülésekkel és hiányokkal, 13x20 cm