Tétel

Katalognummer:

11228.
Beendet 479. Fernauktion
Stich

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

cca 1900 Egzotikus állatok, 2 db litográfia: 'Elefánt', és 'Gorilla', Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny.,a széleken a képet nem érintő sérülésekkel és hiányokkal, 13x20 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb