cca 1760-1770 Villa Albani (Róma). Rézmetszet, papír, jelzett a metsze... https://www.darabanth.com/de/479-Fernauktion/479.0/Gemalde-und-Grafiken/Stich~500003/cca-1760-1770-Villa-Albani-Roma-Rezmetszet-papir-jelzett-a-metszeten-M-Pulini-rajza-es~II3267919
3267919
11209
479
Engravings
Rufpreis:
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Beschreibung: cca 1760-1770 Villa Albani (Róma). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, M. Pulini rajza és metszése. Üvegezett fakeretben, kissé foltos, 16x25 cm
: nagy_andras