cca 1760-1770 Veduta della Fontana dell'Acqua Paola sul Monte Gianicolo (Róma). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, [Domenico] Montagu metszése. Üvegezett fakeretben, kissé foltos, a kereten kis felületi sérülésekkel, 15x26 cm