Rominger jelzéssel: Városkép. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív keretbe... https://www.darabanth.com/de/479-Fernauktion/479.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500001/Rominger-jelzessel-Varoskep-Olaj-vaszon-jelzett-dekorativ-keretben-40x50-cm~II3269468
3269468
10948
479
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Rominger jelzéssel: Városkép. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív keretben 40x50 cm
: nk