11021.
Beendet 479. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni fények, 1970. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 31,5×46 cm