10972.
Beendet 479. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Mándoky Elemér jelzéssel: Szerelmespár. Akavrell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 40×30 cm.