10800.
Beendet 479. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Jézus a kereszten. Olaj, vászon, dublírozott, sérült. Dekoratív fakeretben. 85x57,5 cm