11111.
Beendet 479. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Rőzsehordó. Olaj, vászon. Sérült. Antik, sérült fakeretben. 40x50 cm