10892.
Beendet 479. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
A Pauliny jelzéssel: Schönbrunni kastély parkja, 1929. Olaj, falemez. Dekoratív fakeretben. 47,5×65 cm