Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
14 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
A. M. 88 jelzéssel: Piknik. Akvarell, falemez. Elmosódott 24,5x16 cm. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 736/80 sz. bírálati címkéjével. Dekoratív fakeretben.