Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145678
10680
479
Szilágyi Imre (1942-): Holdbéli táj. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró szakadással. 50,5x45 cm
3191629
10681
479
14000
Sz. Nagy Lajos (-), XX. sz. vége: Homoki ősz. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 55×70 cm
3191635
10682
479
15000
Sz. Nagy Lajos (-), XX. sz. vége: Ősz a homokon. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×70 cm
3222893
10683
479
Sztankó Éva (?-): Jeli arborétum. Olaj, farost. Jelzett. 10x30 cm. Dekoratív fakeretben
3203226
10684
479
3135293
10685
479
Szarka Fedor Guido (1974-): Kertem. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel. 13,5x10,5 cm
3135286
10686
479
Szarka Fedor Guido (1974-): Fűben (...). Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel. 16x10,5 cm 3192453
10687
479
Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale 3, 2001. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (14/70). 30,5x22 cm
3202861
10688
479
3200
Szécsi Katalin Zs. (1955 - ): A fantom múló pillanata I. C print. Jelzett, üvegezett, sérült keretben, 40x30 cm
3209374
10689
479
28000
Szabó Vladimir (1905-1991): Vásár. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Szabó Vladimir autográf ajándékozási soraival. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 25x30 cm 3082741
10690
479
Dr. Székelyudvarhelyi Kováts Ferenc (1913-1997): Rahó (Kárpátalja). Linómetszet, papír, jelzett. 26,5×17 cm
3203205
10691
479
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF