Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3162760
10668
479
Szyksznian Wanda (1948-): Vízi világ (cím nélkül, a Gyöngykor c. mappából). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (34/70), 31x12,5 cm
3162786
10669
479
Szyksznian Wanda (1948-): Motívumok (cím nélkül, a Gyöngykor c. mappából). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (34/70), 28x13 cm
3080369
10670
479
3083178
10671
479
4400
3162896
10672
479
Szyksznian Wanda (1948-): Rovarok (cím nélkül, a Gyöngykor c. mappából). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (34/70), 28x13,5 cm
3162882
10673
479
Szyksznian Wanda (1948-): Múzsák. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (6/50), 18x13 cm
3192414
10674
479
Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale 4, 2001. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (14/70). 30,5x22 cm
3192292
10675
479
15000
Szalay Károly (1863-?): Téli táj állatokkal, 1911. Olaj, fa, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 31,5x44 cm 3185470
10676
479
Szántó Oszkár (-): Legelő tehén. Olaj, vászon Jelezve jobbra lent. 55x68 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
3145677
10677
479
Szilágyi Imre (1942-): Holdbéli táj. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, kisebb lapszéli szakadással. 50,5x45 cm
3113539
10678
479
Szilágyi Imre (1942-): Holdbéli táj (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. 42x39 cm
3150577
10679
479
14000
Széchenyi István (1960-): Mediterrán emlék. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 30x40 cm. Fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF