Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Szyksznian Wanda (1948-): Vízi világ (cím nélkül, a Gyöngykor c. mappából). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (34/70), 31x12,5 cm
10668.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szyksznian Wanda (1948-): Motívumok (cím nélkül, a Gyöngykor c. mappából). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (34/70), 28x13 cm
10669.

Rufpreis:
6 000 HUF

10670.

Rufpreis:
5 000 HUF

10671.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Szyksznian Wanda (1948-): Rovarok (cím nélkül, a Gyöngykor c. mappából). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (34/70), 28x13,5 cm
10672.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szyksznian Wanda (1948-): Múzsák. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (6/50), 18x13 cm
10673.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale 4, 2001. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (14/70). 30,5x22 cm
10674.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szalay Károly (1863-?): Téli táj állatokkal, 1911. Olaj, fa, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 31,5x44 cm
10675.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szántó Oszkár (-): Legelő tehén. Olaj, vászon Jelezve jobbra lent. 55x68 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10676.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szilágyi Imre (1942-): Holdbéli táj. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, kisebb lapszéli szakadással. 50,5x45 cm
10677.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szilágyi Imre (1942-): Holdbéli táj (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. 42x39 cm
10678.

Rufpreis:
6 000 HUF

Széchenyi István (1960-): Mediterrán emlék. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 30x40 cm. Fakeretben.
10679.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF