Foto Zahl der Lose: 580
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3111182
16096
479
Photo
Louis Gundlach balettáncos és koreográfus fotója kabinetfotó 11x21 cm
3272273
16097
479
Photo
1964 Weöres Sándor portréja, hátoldalán Vattay Elemér pecséttel jelzett fotója, 17x11 cm 3266861
16098
479
Photo
cca 1960 Sztálin fotója, gyűrődéssel, 11,5x9,5 cm
3272256
16099
479
Photo
1983 Gyarmathy Tihamér és Csorba Győző, Gyarmathy a Pécsi Galériában rendezett kiállításán, hátoldalán Szokolai István pecséttel jelzett fotója és részletesen feliratozva, 14x18 cm
3270405
16100
479
Photo
cca 1960-1990 Uesiba Morihei (1883-1969) harcművész, az aikidó megalapítója, fotó, felületén törésnyomok, 18×13 cm
3272279
16101
479
Photo
1978 Miháltz Pál portréja, hátoldalán G. Fábri Zsuzsa pecséttel jelzett fotója, 18x13 cm 3270478
16102
479
22000
Photo
1929 Fedák Sári (1879-1955) színésznő a "Szökik az asszony" című darabban, feliratozott, pecséttel jelzett fotó Angelo budapesti műterméből, 22×14,5 cm
3270425
16103
479
Photo
1968 Huszár Klára (1919-2010) operarendező Deplhiben, 2 db fotó, felirattal, 14,5×10,5 és 18×13 cm
3252549
16104
479
Photo
1900 Báró Barkóczy gyerekek, 2 db keményhátú fotó Koller Károly budapesti műterméből, 21×11 cm 3271134
16105
479
11000
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Botond Györgyi műkorcsolyázó a Városligetben, pecséttel jelzett fotó, felületén törésnyomok, 23,5×16 cm 3270376
16106
479
Photo
cca 1960-1970 16 db fotó írókról, művészekről (Tamási Ervin, Jancsó Adrienn, Létai Vera, stb.), vegyes méretben, némelyik sérüléssel
3244742
16107
479
Photo
Heltai Jenő, született Herzl Eugen (1871-1957) Kossuth-díjas író, költő, újságíró, producer, dramaturg, Herzl Tivadar unokatestvére betegágyán felesége Gách Lilla színésznővel. fotó. 18x13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF