https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 580

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1950-1960 Magyar filmek werkfotói, 10 db, 9×12 cm
1
16291.

cca 1950-1960 Magyar filmek werkfotói, 10 db, 9×12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880 Három kisgyerek portréja, keményhátú fotó Schnitzel & Fink (Pressburg/Pozsony/Bratislava)) műterméből, hátoldalán a műterem épületének illusztrációjával, 10,5x6,5 cm
1
16292.

cca 1880 Három kisgyerek portréja, keményhátú fotó Schnitzel & Fink (Pressburg/Pozsony/Bratislava)) műterméből, hátoldalán a műterem épületének illusztrációjával, 10,5x6,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1870-90 Asztalos mester és inasa vagy segédje portréja, fűrésszel és szerszámmal, keményhátú fotó színezett fotó, jelzés nélkül, vágott, kopott 9x6 cm
1
16293.

cca 1870-90 Asztalos mester és inasa vagy segédje portréja, fűrésszel és szerszámmal, keményhátú fotó színezett fotó, jelzés nélkül, vágott, kopott 9x6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1867 Kapucinus szerzetes portréja, keményhátú fotó F. Sternberg (Przemysl) műterméből, hátoldalán ráragadt vörös anyaggal, 10,5x6 cm
1
16294.

1867 Kapucinus szerzetes portréja, keményhátú fotó F. Sternberg (Przemysl) műterméből, hátoldalán ráragadt vörös anyaggal, 10,5x6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 Női portré, keményhátú fotó Weisz Hugo aradi műterméből, kissé sérült, 10,5x7 cm
1
16295.

cca 1900 Női portré, keményhátú fotó Weisz Hugo aradi műterméből, kissé sérült, 10,5x7 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880-1890 Ülő hölgy portréja, keményhátú fotó Nyári Béla (budapesti?) műterméből, kopott,11x7 cm
1
16296.

cca 1880-1890 Ülő hölgy portréja, keményhátú fotó Nyári Béla (budapesti?) műterméből, kopott,11x7 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1879 Voerkovi (?) István portréja, keményhátú fotó Pobuda Károly műterméből, hátoldalán autográf aláírással és datálással, töréssel, kopott, 10,5x6,5 cm
1
16297.

1879 Voerkovi (?) István portréja, keményhátú fotó Pobuda Károly műterméből, hátoldalán autográf aláírással és datálással, töréssel, kopott, 10,5x6,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1880-1890 össz. 3 db baba (csecsemő) portré, keményhátú fotó klf, műtermekből (Gévay/Bp., Riskó J és Társa/Bp., Funck/Nagybecskerek és Újvidék), kopott, részben foltos, 11x7 cm
1
16298.

cca 1880-1890 össz. 3 db baba (csecsemő) portré, keményhátú fotó klf, műtermekből (Gévay/Bp., Riskó J és Társa/Bp., Funck/Nagybecskerek és Újvidék), kopott, részben foltos, 11x7 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880-1890 össz. 3 db keményhátú férfi portré fotó, közte Langermann Jakab (szepesi-felvidéki bányaigazgató?) és egy katonatiszt (hadnagy) Goszleth budapesti műterméből, kopott, 9x6 és 11x7 cm között
1
16299.

cca 1880-1890 össz. 3 db keményhátú férfi portré fotó, közte Langermann Jakab (szepesi-felvidéki bányaigazgató?) és egy katonatiszt (hadnagy) Goszleth budapesti műterméből, kopott, 9x6 és 11x7 cm között

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900-1910 Női portré, keményhátú fotó, jelzés nélkül, hátoldalán dekoratív szecessziós magyarok nagyasszonya (Hungária) ábrázolással, kissé kopott, 10,5x7 cm
1
16300.

cca 1900-1910 Női portré, keményhátú fotó, jelzés nélkül, hátoldalán dekoratív szecessziós magyarok nagyasszonya (Hungária) ábrázolással, kissé kopott, 10,5x7 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1885-1890 Női és férfi portré, 2 db keményhátú fotó Klösz György budapesti műterméből, kissé kopott és kissé foltos, 10,5x7 cm
1
16301.

cca 1885-1890 Női és férfi portré, 2 db keményhátú fotó Klösz György budapesti műterméből, kissé kopott és kissé foltos, 10,5x7 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1950-1960 Magyar filmek werkfotói, 10 db, 9×12 cm
1
16302.

cca 1950-1960 Magyar filmek werkfotói, 10 db, 9×12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse