19018.
Beendet 479. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
Paul Bonnetain: L'Extreme Orient. Paris,én.,Maison Quantin, 2+521 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.