19215.
Beendet 479. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Biró Zoltán: Amerika. Magyarok a modern csodák világában. Hegedűs Loránt előszavával. Bp.,[1930.],Hungária, 292 p. II. kiadás. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borító sarkain kis kopásnyomokkal.