20479.
Beendet 479. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
W. Baer: Die Chemie des praktischen Lebens. Zweiter Band. Leipzig, 1860, Otto Wigand. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, sérült, szétvált kötéssel, kissé foltos lapokkal.