Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 53

2 militária könyv: A honvédelem négy éve 1998-2002. Szerk.: Holló József. Bp., 2002, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés. + Millenium és a hadsereg. Bp., 2002. Kiadói kartonált papírkötés
19784.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tankönyv a gépkocsizó lövész tartalékos tisztek részére. Bp., 1964. Magyar Honvédelmi Sportszövetség. Kiadói kartonált kötés, benne nyomdahibás gyűrött lapokkal, egyébként jó állapotban.
19785.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp.,1934, Révai, 388+4 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, a sérült borítóval, a könyvtest sérült, szétvált és részben elvált a borítótól, kijáró lapokkal.
19786.

Rufpreis:
2 400 HUF

A szabadságharc katonai története. Pákozdtól Világosig 1848-1849. Szerk.: Bona Gábor. Bp., 1998, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapokkal.
19787.

Rufpreis:
1 800 HUF

A Nagy Háború írásban és képben. Első rész: Északon és délen. II. köt. Szerk.: Landor Tivadar. Bevezetéssel ellátta: báró Hazai Samu. Bp., 1916, Athenaeum. Rendkívül gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel, néhány kijáró lappal.
19788.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rákosi Mátyás: Honvédelem és hazafiság. Szemelvények Rákosi elvtárs műveiből. Bp., 1952, Honvéd Kiadó Intézet. Kiadói egészvászon-kötés, kissé deformált könyvtesttel.
19789.

Rufpreis:
1 800 HUF

N. Deniszov: A szovjet légierő harci dicsősége. 1952, Magyar Néphadsereg. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
19790.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ács Tibor et al.: Honvédelmi miniszterek 1848-1994. Bp., 1994, Zrinyi. Kiadói papírkötés.
19791.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vermes Péter: A Magyar Néphadsereg gazdálkodási folyamatában végzett ártevékenység korszerűsítésének szükségessége és lehetőségei című kandidátusi értekezésének szerzői ismertetése. A szerző, Vermes Péter (1945-) által DEDIKÁLT! H.n., 1988, Tudományos Minősítő Bizottság, Hadtudományi Szakbizottság. Számozott, 98. sz. sokszorosított példány. 26 p. Kiadói papírkötés.
19792.

Rufpreis:
1 600 HUF

J. A. Szadovszkij: Csepel vörös csillaga. Kádár Jánosnak DEDIKÁLT! Bp, 1984, Kossuth. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban.
19793.

Rufpreis:
1 600 HUF

Farkas Pál: Egy önkéntes naplója. Mühlbeck Károly egykorú rajzaival. Bp.,1941.,Singer és Wolfner. 6. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19794.

Rufpreis:
1 800 HUF

vitéz Tóth Károly: Üzenet - és mégis élünk. Emlékiratok. (Dedikált!) Dorog, 1995, Novoprint Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző, vitéz Tóth Károly (1929-2021), a Radetzky Hagyományőrző Huszár Egyesület kapitánya által dedikált példány.
19795.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF