Tankönyv a gépkocsizó lövész tartalékos tisztek részére. Bp., 1964. Magyar Honvédelmi Sportszövetség. Kiadói kartonált kötés, benne nyomdahibás gyűrött lapokkal, egyébként jó állapotban.
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp.,1934, Révai, 388+4 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, a sérült borítóval, a könyvtest sérült, szétvált és részben elvált a borítótól, kijáró lapokkal.
A Nagy Háború írásban és képben. Első rész: Északon és délen. II. köt. Szerk.: Landor Tivadar. Bevezetéssel ellátta: báró Hazai Samu. Bp., 1916, Athenaeum. Rendkívül gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel, néhány kijáró lappal.
Vermes Péter: A Magyar Néphadsereg gazdálkodási folyamatában végzett ártevékenység korszerűsítésének szükségessége és lehetőségei című kandidátusi értekezésének szerzői ismertetése. A szerző, Vermes Péter (1945-) által DEDIKÁLT! H.n., 1988, Tudományos Minősítő Bizottság, Hadtudományi Szakbizottság. Számozott, 98. sz. sokszorosított példány. 26 p. Kiadói papírkötés.
Farkas Pál: Egy önkéntes naplója. Mühlbeck Károly egykorú rajzaival. Bp.,1941.,Singer és Wolfner. 6. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
vitéz Tóth Károly: Üzenet - és mégis élünk. Emlékiratok. (Dedikált!) Dorog, 1995, Novoprint Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző, vitéz Tóth Károly (1929-2021), a Radetzky Hagyományőrző Huszár Egyesület kapitánya által dedikált példány.