Dr. Phil. Irmédi-Molnár László: Tóth Ágoston honvédezredes, a XIX. századbeli magyar térképezés úttörőjének élete és működése. Bp., 1938, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Kiadói papírkötés, sérült, viseltes állapotban.
Kenyeres Dénes: Könnyűhelikopterek története a magyar haderőben + Kenyeres Dénes: MI-" típusú helikopterek alkalmazása a magyar hadseregben. Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
Boksay Antal: Egy repülőtiszt háborús élményei. Bp., 1938, Renaissance, 1 t. + 140+1 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, modern, az eredetiről másolt papír védőborítóban.
Jay Miller: Lockheed's Skunk Works. The First Fifty Years. Arlington, 1993, Aerofax Inc. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Dritter Teil: Das Mittelalter. Berlin, 1907, Georg Stilke. Első kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Erster Teil: Das Altertum. Berlin, 1908, Georg Stilke. 2., újonnan átdolgozott és kiegészített kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, előzéklap és címlap kissé foltos.
Honvéd Kossuth Akadémia. 1947-1949. Bp., 2004. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. + Egyesített tiszti iskola 1957-1967. Kiadói műbőr kötés, utolsó lap hiányos.