Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 53

Dr. Phil. Irmédi-Molnár László: Tóth Ágoston honvédezredes, a XIX. századbeli magyar térképezés úttörőjének élete és működése. Bp., 1938, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Kiadói papírkötés, sérült, viseltes állapotban.
19760.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kenyeres Dénes: Könnyűhelikopterek története a magyar haderőben + Kenyeres Dénes: MI-" típusú helikopterek alkalmazása a magyar hadseregben. Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
19761.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Boksay Antal: Egy repülőtiszt háborús élményei. Bp., 1938, Renaissance, 1 t. + 140+1 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, modern, az eredetiről másolt papír védőborítóban.
19762.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Hősi multunkból - Határőrizeti kiskönyvtár 48. Bp., é.n. 192p. Kiadói papírkötésben, hátsó borítón kis hiánnyal.
19763.

Hősi multunkból - Határőrizeti kiskönyvtár 48.
Bp., é.n. 192p. Kiadói papírkötésben, hátsó borítón kis hiánnyal.

Rufpreis:
3 000 HUF

Győri János: A magyar katonai repülés kronológiája 1945-2008. Bp., Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19764.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jay Miller: Lockheed's Skunk Works. The First Fifty Years. Arlington, 1993, Aerofax Inc. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
19765.

Rufpreis:
3 000 HUF

19766.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19767.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Az IHNETOV munkanaplója - vitéz Béldy Alajos vezérezredes Hadtörténelmi Levéltárban őrzött irataiból 1941-1943; Petit Real 2002 375p. Kiadói papírkötésben
19768.

Rufpreis:
3 000 HUF

2000-2016 A Hadtudomány- A Magyar hadtudományi Tárasáság és az MTA Hadtudományi Bizottság Folyóirata 21 db
19769.

Rufpreis:
3 000 HUF

Honvéd Kossuth Akadémia. 1947-1949. Bp., 2004. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. + Egyesített tiszti iskola 1957-1967. Kiadói műbőr kötés, utolsó lap hiányos.
19770.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Balázs József-Pongó János: Pisztolyok, revolverek. Bp.,(1977.),Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
19771.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF