Bücher: Jura

Zahl der Lose: 40

19421.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Dr. Huszár Elemér: Egyházjog II. (töredék) Bp., 1914. Szent István társulat. (Neuwald Illés utódai ) kiadói papírkötésben, sérült, szétvált fűzéssel
19422.

Rufpreis:
800 HUF

Az 1861-ki Magyar Országgyűlés két fölirata. Függelékül: Jelentése a nemzetiségi kérdés tárgyában kiküldött bizottmánynak. Pest, 1865. Lampel 1 lev+ 66 l. Modern műbőr kötésben
19423.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

19424.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

19425.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Nyeviczkey Antal: A budapesti királyi itélőtábla története. 1861. évi május 1-től. ? 1881. évi május 4-ig. Különlenyomat az "Ügyvédek Lapjá"-ból. Bp., 1891., Márkus Samu-ny., XVIII., 3-177+3 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, aláhúzásokkal, a címlap hátoldalán ceruzás bejegyzésekkel.
19426.

Rufpreis:
5 000 HUF

19427.

Rufpreis:
1 000 HUF

19428.

Rufpreis:
1 000 HUF

19429.

Rufpreis:
2 000 HUF

19430.

Rufpreis:
1 200 HUF

19431.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Dohányeladási szabályok. A dohánygyártmányok eladására vonatkozó törvények, szabályok és rendeletek gyűjteménye. Összeáll.: Farkas István. Bp., 1939, Stephaeneum, 435 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
19432.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF