Bücher: Jura

Zahl der Lose: 40

cca 1800 Erdélyi eljárásjogi töredék címlapon Erdély rézmetszetű címerével 20 p. 37 cm
19409.

Rufpreis:
2 400 HUF

19410.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Horváth Sándor: A természetjog rendező szerepe. Bp., 1941, Jelenkor. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinc, kopottas állapotban.
19411.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hármas mutató a magyar igazságügyi írott jog forrásairól. II. köt. A m. kir. igazságügyminiszter megbízásából kiadja az Igazságügyi Közlöny szerkesztősége. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1908, Grill Károly (Nap Ujságvállalat-ny.), 917+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, Leszik-kötés, helyenként kisebb sérülésekkel.
19412.

Rufpreis:
1 800 HUF

Projecta et elaborata excelsae regnicolaris deputationis in juridicis articulo 67. anni 1790. ordinatae. (II. 65 lev.) Posonii, 1826. Typis S. Lud. Weber. M. . Fűzve, papírgerinccel
19413.

Rufpreis:
1 400 HUF

Reflexiones circa articulos de coordinatione fororum judiciariorum per exmissam in sequelam art. 67: 1790. regnicolarem deputationem projectatos; cum subnexis ad fnem observationibus sub-deputationis regnicolaris juridicae. (2-r. 2 lev., 76 + 11 l.) Pestini, 1828. Typis Lud. Landerer de Füskút. M. Fűzve, borító nélkül
19414.

Rufpreis:
1 400 HUF

Opinio Excelsae Regnicolaris-Deputationis pro motivis suffulta, pertractandis in consequentiam Articuli 67: 1790/1 elaboratis Systematicis Operatis Articulo 8. 1827 exmissae, circa Objecta ad Deputationem Commercialem relata. Posonii [Pozsony], 1830, Typis S. L. Weber 168p.. Latin nyelven. Kereskedelmi jogalkotást előkészítő véleményező irat. Fűzve, borító nélkül. + hozzá egy hosonló témájú töredék
19415.

Rufpreis:
1 000 HUF

Projectum articulorum de coordinatione fororum per regnicolarem juridicam deputationem articulo 67. 1791. ordinatam elaboratum. U. a. (II. 25 l.) Budae, 1829. Typis reg. scient. universit.  . Fűzve, papírgerinccel
19416.

Rufpreis:
1 000 HUF

Igazságügyi törvények tára. III-IX. évfolyam. 1920-1928. Kiadja a magyar, kir. igazságügyminisztérium. Bp., 1929. Félvászon kötésben.
19417.

Rufpreis:
1 000 HUF

Igazságügyi Közlöny. XVI. évfolyam, 1907. Kiadja a Magyar Királyi Igazságügyminisztérium. Bp., 1907, Pesti Könyvnyomda. Félvászon kötésben
19418.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Igazságügyi törvények tára. Az Igazságügyi törvények melléklapja. Bp., 1930. Váci kir. orsz. Fegyintézet XIII. évf. 1930. Korabeli félvászon kötésben
19419.

Rufpreis:
800 HUF

19420.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF